#71 2013-11-16 22:20:11

Liulth

Psowaty

Zarejestrowany: 2013-11-01
Posty: 36
Punktów :   
Godność: Liulth
Płeć: Wadera
Wiek: 17 lat
Miano: Szpieg II
Ciąża: Nie

Re: Serce doliny

Przez Liulth przetoczyla sie fala ciepla, iskra ognia chwycila ja za ogon, a wiedzma trzasneka drziami. Tak jak cieplo, przez wadera przetoczyla sie wscieklosc. Iskra na ogonie przeistoczyla sie w plomyczek, a ten zaczal porzerac kraniec jej wspanialego, niesfornego ogona. Bolalo okropnie, Liulth zacisnela szczeki i usiadla, powstrzymujac sie od naturalnej reakcji. Ogon zamiatal po drewnienaj posadzce chatki. W powietrzu niosl sie ostry swad palonej siersci, a po chwili miesa. Plomych chwycil sie posadzki, a Liulth z czyms na pokraniczu pisku, a urwanego wycia, obrocila sie wokol wlasnej osi, jak szczenie lapiac swoj ogon. Zgasila plomien, lykajac gwaltownie sline. Czula smak swojego miesa, jakis plynow, robilo jej sie niedobrze. Puscila ogon, i zwymiotowala. Plomyk tanczyl na posadzce, palil drewno, ktorego swierzy, pyjemny zapach laczyl sie z zachem ziol i magii. Liulth uskoczyla na druga strone chatki. Plomyczek dzielil, ja od wiedzmy, wiedzme od drzwi wyjsciowych. Patrzyla zdziwiona.
Nie igraj z magia Liulth, ostrzegala ja kiedys babka. Gdy Liulth byla szczenieciem, a jej watacha byla cala.
Cicho, fuknela na wspomnienie.
Nabrala wiecej sliny, i zaczela usilnie lizac, i polykac plomyki, jak oglupione szczenie, wierzace w basnie.
- Penelope - zawyla wadera.
Lizala dalej, powoli, tracac czucie na jezyku, i czujac goracz w krtani, wiedziona nadzieja. Siersc wokol nosa i pyska, skrecala sie i weglila, ostry swad przenikal powietrze.

Ja nie wiem, jakim ty cudem podpalasz jej tą chatkę, jeśli stoisz na zewnątrz. I jak ty połykasz te płomyki. Od kiedy wilki mogą jeść ogień i będą tylko lekko poparzone? Zmień to. Ost. W~

Ostatnio edytowany przez Liulth (2013-11-17 10:15:17)


Siła - 3
Zręczność - 3
Szybkość - 3
Wytrzymałość - 2

Offline

#72 2013-11-17 11:14:05

Wiedzma

Postać specjalna

Zarejestrowany: 2013-11-02
Posty: 19
Punktów :   
Godność: Penelope
Płeć: Kobieta
Wiek: Nie dotyczy
Miano: Wiedźma
Ciąża: Postać specjalna

Re: Serce doliny

;;;Nie wiem jakim cudem podpalilas mi dom jak nie zostalas do niego wpuszczona, ale ok;;;

Wiedzma widzac jak jest odcieta od drzwi wyjsciowych zgrabnym susem zniknela pod podlaga. Byla w swojej piwnicy, a raczej jaskini. Nie miala zamiaru pomagac waderze. Byla egoistka, a skoro wilk wypowiedzial juz swoja zachcianke, Penelope nie musiala jej pomagac. Powrocila do eksperymentow nad jednoslownym odbieraniem zycia.

Offline

#73 2013-11-17 17:32:57

 Lilibeth

Junior admin

45929572
Call me!
Skąd: Serce dżangli.
Zarejestrowany: 2013-10-29
Posty: 593
Punktów :   
Godność: Leonardo
Płeć: Samiec
Wiek: 19 lat
Miano: Zwiadowca I
Gatunek: Tygrys syberyjski, złoty.
Partner: Brak
Rodzina: Przybrana: Holly

Re: Serce doliny

Parsknęła śmiechem widząc zakłopotanego kundla. Zamiast ugasić ogon w śniegu ten kręcił się ułomnie w miejscu, po czym zaczął pożerać płomienie. Istna komedia. Jednakże gdy się z tym uporał postanowiła opuścić dolinę i udać się w tereny z których burze śnieżne odeszły.



(c) Lilibeth

|L E O N A R D O|
>Mysterious spirit of HiddenLands<

|Poznasz mnie jako|

Dorosły, dumny, złoty tygrys syberyjski.
Leonardo zalicza się do kociej arystokracji. Jego usposobienie, wygląd, ton głosu, każdy ruch, a nawet samo imię wręcz promieniuje królewskim, wysokim urodzeniem. Ma się za władcę wszystkiego co żyje. Jedynie wobec szanowanych osób potrafi ukazać ciepło... cóż, ów szacunek zdobyć u niego ciężko, albowiem trzeba mu naprawdę zaimponować. Wobec obcych osób pokazuje jawnie swoją wyższość, zazwyczaj każdy jest dla niego marnym, nadwornym paziem. Chamski, wygadany, opryskliwy, lubi rozmawiać o cudzych wadach, gdyż dobrze wie, że omawianą osobę to boli. Wobec przyjaciół troskliwy, opiekuńczy i zawsze kulturalny.

Cechą charakterystyczną wyglądu są zawsze ponure, smętne, o zimnym wyrazie zielone oczy.

Szanuje: Holly {Wood}, Triss {Triss}, ...
Potępia: Seren {Seren}, Diacy {Devon}...
Podwładni: Raynar {Apir}, Sintel {Azusa}, Shinobu {Waterw.}, Usui {Usui}, ...

+++
Statystyki:
S:Siła - 6
Z:Zręczność - 3
Sz:Szybkość - 3
W:Wytrzymałość - 6
+++

Przedmioty posiadane:
{1} Granat

+++

Offline

#74 2013-11-19 17:15:46

Liulth

Psowaty

Zarejestrowany: 2013-11-01
Posty: 36
Punktów :   
Godność: Liulth
Płeć: Wadera
Wiek: 17 lat
Miano: Szpieg II
Ciąża: Nie

Re: Serce doliny

;;; Przepraszam, bylam przekonana, ze jestem w srodku, a Ty zeszlas do piwcy, przez kolejne drzwi ;;;

Liulth odbiegla w kierunku rzeki, ktorej sladem przyszla.


Siła - 3
Zręczność - 3
Szybkość - 3
Wytrzymałość - 2

Offline

Licznik odwiedzin
Reklamy:
www.wolv.aaf.pl BlackButler HogwartDream Kiku no hana AXIS MUNDI

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.thinandperfect.pun.pl www.alkoholizm-forum-wiedzma.pun.pl www.darmowekody.pun.pl www.blodcore.pun.pl www.nowezycie.pun.pl