#61 2013-11-16 12:22:07

 Lilibeth

Junior admin

45929572
Call me!
Skąd: Serce dżangli.
Zarejestrowany: 2013-10-29
Posty: 593
Punktów :   
Godność: Leonardo
Płeć: Samiec
Wiek: 19 lat
Miano: Zwiadowca I
Gatunek: Tygrys syberyjski, złoty.
Partner: Brak
Rodzina: Przybrana: Holly

Re: Serce doliny

- Nie tylko mnie masz obowiązek się pytać. Jest tu jeszcze druga osoba... jeżeli chodzi o mnie to idź. - Spojrzała ironicznie na Holly, po czym zeszła jej z drogi ukazując łapą drogę i kiwając łbem z dziwnym uśmiechem.



(c) Lilibeth

|L E O N A R D O|
>Mysterious spirit of HiddenLands<

|Poznasz mnie jako|

Dorosły, dumny, złoty tygrys syberyjski.
Leonardo zalicza się do kociej arystokracji. Jego usposobienie, wygląd, ton głosu, każdy ruch, a nawet samo imię wręcz promieniuje królewskim, wysokim urodzeniem. Ma się za władcę wszystkiego co żyje. Jedynie wobec szanowanych osób potrafi ukazać ciepło... cóż, ów szacunek zdobyć u niego ciężko, albowiem trzeba mu naprawdę zaimponować. Wobec obcych osób pokazuje jawnie swoją wyższość, zazwyczaj każdy jest dla niego marnym, nadwornym paziem. Chamski, wygadany, opryskliwy, lubi rozmawiać o cudzych wadach, gdyż dobrze wie, że omawianą osobę to boli. Wobec przyjaciół troskliwy, opiekuńczy i zawsze kulturalny.

Cechą charakterystyczną wyglądu są zawsze ponure, smętne, o zimnym wyrazie zielone oczy.

Szanuje: Holly {Wood}, Triss {Triss}, ...
Potępia: Seren {Seren}, Diacy {Devon}...
Podwładni: Raynar {Apir}, Sintel {Azusa}, Shinobu {Waterw.}, Usui {Usui}, ...

+++
Statystyki:
S:Siła - 6
Z:Zręczność - 3
Sz:Szybkość - 3
W:Wytrzymałość - 6
+++

Przedmioty posiadane:
{1} Granat

+++

Offline

#62 2013-11-16 12:25:13

Wood.

Moderator

Zarejestrowany: 2013-10-29
Posty: 345
Punktów :   
Godność: Holly
Płeć: Samica
Wiek: 24
Miano: Przywódczyni
Ciąża: Pewnie.
Gatunek: Lygrys
Partner: Jeszcze czego.
Rodzina: Przybrany: Leonardo

Re: Serce doliny

- Niech idzie - powiedziała z nieukrywanym rozbawieniem i odsunęła się. Jeśli ona rzeczywiście tam pójdzie czeka je niezła zabawa. Spojrzała w stronę, w której znajdowała się wiedźma.





Statystyki:
Siła - 7
Zręczność - 3
Szybkość -  3
Wytrzymałość – 5

Posiadane przedmioty
Kamienie szlachetne: Szmaragd

Offline

#63 2013-11-16 12:32:38

Liulth

Psowaty

Zarejestrowany: 2013-11-01
Posty: 36
Punktów :   
Godność: Liulth
Płeć: Wadera
Wiek: 17 lat
Miano: Szpieg II
Ciąża: Nie

Re: Serce doliny

- Dziekuje  - powtorzyla, i udala sie w kirunku, ktory wskazywalo spojrzenie Holly. Biegla truchtem, rozmyslalajac nad rozmowa ktora kocice przy niej przeprowadzily. Nad dolina rzeczywiscie zbieraly sie chmury. Po chwili dotarla do chatki. Liulth przystanela, prychnela, gdy zapachy zamacily jej w nosie, i sturchnela lapa drzwi. Zastanowila sie chwile i puknela w nie glosno cztery razy.


Siła - 3
Zręczność - 3
Szybkość - 3
Wytrzymałość - 2

Offline

#64 2013-11-16 12:36:53

Wiedzma

Postać specjalna

Zarejestrowany: 2013-11-02
Posty: 19
Punktów :   
Godność: Penelope
Płeć: Kobieta
Wiek: Nie dotyczy
Miano: Wiedźma
Ciąża: Postać specjalna

Re: Serce doliny

Słysząc drapanie była przekonana, iż jest to napastnik. Jeżeli w tym momencie ją zaatakuje, to nie dokończy swoich badań. Złapała łysego, martwego, jeszcze ciepłego bażanta za nogi. Otworzyła drzwi na oścież uderzając nimi wilka. Zaczęła go okładać ptakiem po głowie pozostawiając śluz, echo ciamkania roznosiło się po całym lesie. W końcu zamachnęła się w szale i uderzyła w policzek, a wadera straciła równowagę. Rzuciła ptaka na ziemię i przejęła się... ona chyba nie była wrogiem.
-Wybacz, zapędziłam się. Przyszłaś po życzenie?

Ostatnio edytowany przez Wiedzma (2013-11-16 12:38:08)

Offline

#65 2013-11-16 12:46:49

Wood.

Moderator

Zarejestrowany: 2013-10-29
Posty: 345
Punktów :   
Godność: Holly
Płeć: Samica
Wiek: 24
Miano: Przywódczyni
Ciąża: Pewnie.
Gatunek: Lygrys
Partner: Jeszcze czego.
Rodzina: Przybrany: Leonardo

Re: Serce doliny

Poszła za wilkiem, ale trzymała się w pewnej odległości od niej, żeby tamta czasem się nie rozmyśliła. Zatrzymała się, ukryta w cieniu drzew i obserwowała, a  gdy Wiedźma zaczęła walić bażantem wilka po głowie i słysząc te dźwięki ryknęła śmiechem. No czegoś takiego się nie spodziewała, była pewna, że Wiedźma będzie w waderę rzucać nożami, a nie walić w nią bażantem.





Statystyki:
Siła - 7
Zręczność - 3
Szybkość -  3
Wytrzymałość – 5

Posiadane przedmioty
Kamienie szlachetne: Szmaragd

Offline

#66 2013-11-16 12:53:32

Liulth

Psowaty

Zarejestrowany: 2013-11-01
Posty: 36
Punktów :   
Godność: Liulth
Płeć: Wadera
Wiek: 17 lat
Miano: Szpieg II
Ciąża: Nie

Re: Serce doliny

Drzwi otworzyly sie na osciez, uderzono ja cieplym bazanten, pisnela. Zapachnialo ziolami i starsza kobieta, wiedzma. I bazantem ktory walna ja w nos. Po kolejnym uderzeniu stracila rownowage. Ptak wyladowal na podlodze, uslyszala przeprosiny. Poczula ulge.
Nie poszlo zle, pomyslala, zbierajac sie z ziemi.
- Nic nie szkodzi - odparla wbrew sobie - Tak, mam zyczenie, rozgrzej mnie, Penelope, pod futrem, zebym nigdy nie miala szansy zmarznac, topila snieg, i roztaczala cieplo wokol siebie, juz zawsze, niezaleznie od swojego ciala. Mam jeszcze pytanie...sugestie, czy to co cieple, nie porusza sie szybciej? Nie spal mnie - dodala, troszke przestraszona, ze wiedzma moglaby zinterpretowac jej zyczenie w ten spsosb.


Siła - 3
Zręczność - 3
Szybkość - 3
Wytrzymałość - 2

Offline

#67 2013-11-16 12:57:10

Wiedzma

Postać specjalna

Zarejestrowany: 2013-11-02
Posty: 19
Punktów :   
Godność: Penelope
Płeć: Kobieta
Wiek: Nie dotyczy
Miano: Wiedźma
Ciąża: Postać specjalna

Re: Serce doliny

- To są już magiczne moce... nie każdy na nie zasługuje. Nigdy nie wypróbowywałam ich na wilkach, możesz ucierpieć, bądź umrzeć jak będą skutki uboczne. Mogę podarować Ci wieczne odczucie ciepła, jednakże roztapianie śniegu nie jest możliwe. Musiałabyś płonąć... no ale, jeśli tego chcesz. - Wiedźma pstryknęła palcami i pojawił się w nich ogromny, gorący płomień, zaczęła go zbliżać do futra wadery.

Offline

#68 2013-11-16 13:04:37

Liulth

Psowaty

Zarejestrowany: 2013-11-01
Posty: 36
Punktów :   
Godność: Liulth
Płeć: Wadera
Wiek: 17 lat
Miano: Szpieg II
Ciąża: Nie

Re: Serce doliny

- Iluzja ciepla, nie ochroni mnie przed chlodem, ani nikogo przy mnie - odpowiedziala wadera. - Prosze tylko o rozgrzanie to co mam, o cieplo krwi, ktorego zrodlo nie bedzie tkwilo we mnie. A prawdziwe cieplo rozpusci snieg, nawet teraz, rozpuszcza go ludzkie rece, i nie ma w tym magicznej mocy  - Liulth patrzyla na ogien. Uspokajal ja, choc wiedziala, ze nie jest to normalna wilcza reakcja. Moze ryzyko tak ja otepialo. - Prosze o cieplo ktore mnie nie opusci - dodala - nie jest to zle zyczenie.


Siła - 3
Zręczność - 3
Szybkość - 3
Wytrzymałość - 2

Offline

#69 2013-11-16 13:10:48

Wiedzma

Postać specjalna

Zarejestrowany: 2013-11-02
Posty: 19
Punktów :   
Godność: Penelope
Płeć: Kobieta
Wiek: Nie dotyczy
Miano: Wiedźma
Ciąża: Postać specjalna

Re: Serce doliny

Wiedźma coś wysyczała, a waderę przeszła fala gorąca.
- Może prawdziwego śniegu nie roztopisz, ani nie rozgrzejesz fizycznie nikogo... jednakże ciepło zawsze będzie wszystkich do Ciebie wołać. - Prychnęła po czym odeszła niechcący puszczając iskrę, która opadła na koniec ogona wadery i wznieciła ogień.
Zatrzasnęła za sobą drzwi i zeszła do piwnicy, aby kontynuować eksperymenty.

Offline

#70 2013-11-16 14:14:31

Wood.

Moderator

Zarejestrowany: 2013-10-29
Posty: 345
Punktów :   
Godność: Holly
Płeć: Samica
Wiek: 24
Miano: Przywódczyni
Ciąża: Pewnie.
Gatunek: Lygrys
Partner: Jeszcze czego.
Rodzina: Przybrany: Leonardo

Re: Serce doliny

W końcu znudziło jej się to bezczynne siedzenie. Zniknęła między drzewami.





Statystyki:
Siła - 7
Zręczność - 3
Szybkość -  3
Wytrzymałość – 5

Posiadane przedmioty
Kamienie szlachetne: Szmaragd

Offline

Licznik odwiedzin
Reklamy:
www.wolv.aaf.pl BlackButler HogwartDream Kiku no hana AXIS MUNDI

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.lolzone.pun.pl www.teampoland.pun.pl www.massmedia.pun.pl www.yitian2.pun.pl www.h91.pun.pl