#31 2013-11-21 17:59:37

 Lilianna

Pisarz

Zarejestrowany: 2013-11-01
Posty: 172
Punktów :   
Godność: Shelby
Płeć: Wadera
Wiek: 19 lat
Miano: Samica alfa
Ciąża: Nie
Gatunek: Polarny
Partner: Nie
Rodzina: Nie

Re: Rzeka

Podeszła do rzeki i napiła się wody, potem podbiegła do swych towarzyszek i położyła się naprzeciwko nich. Ciekawiło ją co sądzą o tej sytuacji.


[img]http://imageshack.us/a/img543/8167/d5p9.jpg[/img]


Życie nie jest lepsze ani gorsze od naszych marzeń,
jest tylko zupełnie inne. ~William Szekspir

Statystyki:
S:Siła - 4
Z:Zręczność - 2
Sz:Szybkość - 3
W:Wytrzymałość - 4

Offline

#32 2013-11-21 20:01:00

Triss

Kot

Skąd: Góry Skaliste, Stromizny
Zarejestrowany: 2013-11-05
Posty: 86
Punktów :   
Godność: Triss
Płeć: Samica
Wiek: 18
Miano: Z. Przywódczyni
Ciąża: Nie
Gatunek: Puma
Partner: Brak
Rodzina: Brak

Re: Rzeka

Puma drgnęła zaskoczona, słysząc łamiące się gałęzie i głuche tumpnięcie, gdy coś sporego walnęło o ziemię. Z zarośli dobył się koci syk.
Triss uważnie przysłuchiwała się rozmowie Lili z istotą w krzakach, cały czas była w pogotowiu, z obawy przed atakiem. Gdy ich oczom ukazał się czarny jaguar, kocica musiała przyznać, że ma przepiękne futro. Żywiła nadzieję, że nie jest wrogo nastawiony, więc gdy okazało się, że chce z nimi zapolować, z radością odpowiedziała:
- Jestem Triss, miło Cię poznać, Liu - skinęła głową. - Jeśli masz ochotę, nie mam nic przeciwko, żebyś z nami poszedł. Nie wydaje mi się, żeby Tanvi chciała nas zaatakować.
- Nigdy nie byłam na sawannie - podekscytowana zwróciła się do Lili. - Bardzo bym chciała ją zobaczyć!


***
Średniej wielkości puma, o srebrnych oczach, mlecznym pyszczku, kremowo-rudym, puchatym futrze i różowym nosie. Większa od przeciętnych rozmiarów wilka, ale mniejsza od tych naprawdę dużych. Jednak, chociaż unika walki, z każdym ma szanse dzięki swojej szybkości i zwinności. Jest wrażliwa i przyjazna, często lubi pobyć sama. Jeśli nie można jej nigdzie znaleźć, zapewne zaszyła się gdzieś wysoko w górach skalistych. Ma tam swoją grotę, ukrytą między skałami, o której istnieniu wie tylko ona.
***

Triss to kolejne wcielenie Daenerys, pierwszej alfy wilków (kocica oczywiście nie ma o tym najmniejszego pojęcia, jak zresztą wszyscy).

Statystyki:
Siła - 2
Zręczność - 5
Szybkość - 3
Wytrzymałość – 3

Offline

#33 2013-11-21 20:24:16

Proteus

Kot

44584830
Zarejestrowany: 2013-11-01
Posty: 71
Punktów :   
Godność: Liu
Płeć: Samiec
Wiek: 17
Miano: Zwykły członek
Ciąża: Nie

Re: Rzeka

Odwrócił się w stronę pumy, odparł nieśmiało.
-M-mi też miło Cię poznać Triss. - Po chwili położył łeb na łapy i spoglądał na wodę w rzece, dostrzegł tam ryby, śledził wzrokiem każdą rybę po kolei jak płynęła, podniósł łeb i zaczął się zastanawiać czy nie złowić jakiejś.


[img]http://25.media.tumblr.com/caecc578f94b6f139feb5d582213d126/tumblr_mvt6q3c7ru1s3h1dgo1_500.gif[/img]
Statystyki:
Siła - 3
Zręczność - 4
Szybkość -  3
Wytrzymałość - 4

Offline

#34 2013-11-21 22:04:34

Tanvi

Psowaty

Zarejestrowany: 2013-11-06
Posty: 20
Punktów :   
Godność: Tanvi
Płeć: Wadera
Wiek: 15 lat
Miano: Zwiadowca I
Ciąża: Nie

Re: Rzeka

Cała ta sytuacja była naprawdę dziwna. Kot spadł z gałęzi. Co robił na gałęzi? Może jest ich tu więcej? Wadera rozejrzała się szybko, wypatrując zwisających z gałęzi ogonów. Żadnych nie zauważyła, czyli nie jest to zorganizowany atak. Nastroszyła sierść, ale zachowała tę samą, spokojną pozycję, jakby wcale nie spłynęła na nią fala zimnego potu. Ale nie - okazało się, że samiec także nie był agresywnie nastawiony, a słysząc reakcję Triss i Lilianny przekonała się o tym, że one także nie wyczuwają w nim złych zamiarów.
Czuła się za to trochę nieswojo, czując na sobie nieufny wzrok Liu, ale nie był on dla niej niczym zadziwiającym - zorientowała się, że ona też musiała w tej chwili wyglądać podobnie. Uśmiechnęła się do niego, chcąc niego złagodzić napięcie.
- Nie jestem pewna, czy może już tego nie słyszałeś, kiedy byłeś na gałęzi - zaśmiała się - ale mam na imię Tanvi. I jeśli chodzi o mnie, to polowanie większą grupą zawsze jest zabawniejsze, więc... Więc będę zachwycona, jeśli zechcesz nam towarzyszyć.
Pokiwała głową, chcąc jakby potwierdzić swoje intencje też w gestach. Liu sprawiał wrażenie nieco nieśmiałego względem kotów, co jeszcze bardziej utwierdziło ją w przekonaniu, że nie zamierza robić niczego niespodziewanego. Kto by pomyślał, że tutejsze koty są tak sympatyczne!


[img]http://i21.photobucket.com/albums/b276/Biajon16/ChrisColfer-ehhh-1.gif[/img]

Statystyki:
Siła - 3
Zręczność - 3
Szybkość - 3
Wytrzymałość - 3

Offline

#35 2013-11-22 14:46:03

 Lilianna

Pisarz

Zarejestrowany: 2013-11-01
Posty: 172
Punktów :   
Godność: Shelby
Płeć: Wadera
Wiek: 19 lat
Miano: Samica alfa
Ciąża: Nie
Gatunek: Polarny
Partner: Nie
Rodzina: Nie

Re: Rzeka

Wstała, wyraźnie zadowolona że ani puma ani wadera nie sprzeciwiają się żeby Liu szedł z nimi. W końcu im więcej nas tym większa szansa na udane polowanie. 
- To co ruszamy?- Popotrzyła po pyskach wszystkich zebranych nad rzeką i przeciągnęła się leniwie.


[img]http://imageshack.us/a/img543/8167/d5p9.jpg[/img]


Życie nie jest lepsze ani gorsze od naszych marzeń,
jest tylko zupełnie inne. ~William Szekspir

Statystyki:
S:Siła - 4
Z:Zręczność - 2
Sz:Szybkość - 3
W:Wytrzymałość - 4

Offline

#36 2013-11-22 16:18:13

Proteus

Kot

44584830
Zarejestrowany: 2013-11-01
Posty: 71
Punktów :   
Godność: Liu
Płeć: Samiec
Wiek: 17
Miano: Zwykły członek
Ciąża: Nie

Re: Rzeka

Wstał i zaczął się rozciągać po czym cicho odpowiedział.
-To ja już jestem gotowy. - Spojrzał jeszcze raz na ryby i odszedł od wody kawałek dalej, czekał na innych.


[img]http://25.media.tumblr.com/caecc578f94b6f139feb5d582213d126/tumblr_mvt6q3c7ru1s3h1dgo1_500.gif[/img]
Statystyki:
Siła - 3
Zręczność - 4
Szybkość -  3
Wytrzymałość - 4

Offline

#37 2013-11-22 16:22:56

 Lilianna

Pisarz

Zarejestrowany: 2013-11-01
Posty: 172
Punktów :   
Godność: Shelby
Płeć: Wadera
Wiek: 19 lat
Miano: Samica alfa
Ciąża: Nie
Gatunek: Polarny
Partner: Nie
Rodzina: Nie

Re: Rzeka

Spojrzała jeszcze raz na wszystkich, uśmiechnęła się do nich i ruszyła powoli w stronę sawanny.


[img]http://imageshack.us/a/img543/8167/d5p9.jpg[/img]


Życie nie jest lepsze ani gorsze od naszych marzeń,
jest tylko zupełnie inne. ~William Szekspir

Statystyki:
S:Siła - 4
Z:Zręczność - 2
Sz:Szybkość - 3
W:Wytrzymałość - 4

Offline

#38 2013-11-22 20:48:49

Proteus

Kot

44584830
Zarejestrowany: 2013-11-01
Posty: 71
Punktów :   
Godność: Liu
Płeć: Samiec
Wiek: 17
Miano: Zwykły członek
Ciąża: Nie

Re: Rzeka

Obejrzał się za siebie, miał trochę mieszane uczucia. Powoli podąża za tygrysicą z łbem skierowanym ku ziemi, jednak po kilku minutach zorientował się, że się zgubił bo zamyślił trochę, jednak wiedział że nie trzeba się bać. Skierował się w stronę terenów kotów, w końcu i tak miał zamiar, żeby odwiedzić wyspy, nigdy nie tam nie był, był bardzo ciekawy jakie tam ryby mogą być. Kiedy był już przy wyjściu odwrócił się za siebie, później przeprosi, że tak nagle znikł i wyszedł.


[img]http://25.media.tumblr.com/caecc578f94b6f139feb5d582213d126/tumblr_mvt6q3c7ru1s3h1dgo1_500.gif[/img]
Statystyki:
Siła - 3
Zręczność - 4
Szybkość -  3
Wytrzymałość - 4

Offline

Licznik odwiedzin
Reklamy:
www.wolv.aaf.pl BlackButler HogwartDream Kiku no hana AXIS MUNDI

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.kwspz.pun.pl www.dicho.pun.pl www.opaltour.pun.pl www.tzar.pun.pl www.gry-mmo.pun.pl