#1 2013-10-29 21:34:27

Administrator

Administrator

Zarejestrowany: 2013-10-29
Posty: 69
Punktów :   

FaQ

Q: Co znaczy "nie rzucaj mięsem?"
A: Nie używaj wulgaryzmów.

Q: Dlaczego mój avatar nie chce się dodać?
A: Prawdopodobnie ma za dużą wielkość w px, bądź jest w formacie .gif. [Avatary w formacie .gif w ogóle się nie dodają, bądź są usuwane po pewnym czasie przez automat.

Q: Jak zostać przywódcą grupy?
A: Administracja wybiera przywódców na podstawie inteligencji, zaangażowania i odpowiedzialności.

Q: Mogę zareklamować swoje forum?
A: Możesz wymienić się z nami swoim logiem w odpowiednim dziale - reklama za reklamę.

Q: Szukacie grafików?
A: Każda pomocna dłoń się przyda. Oczywiście grafik musi znać podstawy jak i rozszerzone funkcje programu np. gimpa.

Q: Czy mogę być moderatorem/administratorem/opiekunem/tu wstaw inną rangę?
A: Takie pytanie od razu powoduje, iż nie będziesz brany pod uwagę. Administracja uważnie dobiera nowych członków, zaufanych, inteligentnych, pomocnych, wyrozumiałych, odpowiedzialnych, a co najważniejsze dojrzałych. Nie chcemy w gronie administracji napotkać osób, które są młodszymi użytkownikami, zależy nam na starszych osobach. Dodatkowo ich ortografia i znajomość języka polskiego musi wykraczać poza standardowe normy. Trafiają na okres próbny, który trwa tydzień. Jeżeli się sprawdzą zostają na tej randze.

Q: Dlaczego wilki mają swój teren, a kotowate nie?
A: Ponieważ gatunków kotowatych jest mnóstwo i dopasowanie terenu do każdego z nich po kolei byłoby męczące. Tak więc kotowate prowadzą samowolkę. Każdy wdg. własnego mniemania może się osiedlić w jednym z terenów niczyich, bądź jak woli - na terenie wilczym.

Q: Gdzie należy pisać pytania, aby trafiły do FaQ?
A: Pytania zadajecie poniżej.

Offline

 
Licznik odwiedzin
Reklamy:
www.wolv.aaf.pl BlackButler HogwartDream Kiku no hana AXIS MUNDI

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.narutoreal.pun.pl www.zajebiolo.pun.pl www.czatlegnica.pun.pl www.managerekstraklasa.pun.pl www.magicznahodowla.pun.pl